Connect with us

Diğer

Türkiye Rekorunu Egale Etti…

Yayınlandı

Tarih

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçusu Emircan Haney, Türkiye Rekorunu egale etti

BODRUM SPOR TV – Okçuluk Milli takımında bulunan Muğla Büyükşehir Belediyesi okçularından Emircan Haney, Güney Kore Yecheon’de yapılan Dünya Kupası ikinci ayağında 715 puan ile 4. sırada tamamlayarak Türkiye rekorunu egale etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi okçularından Emircan Haney Güney Kore’de düzenlenen Okçuluk Dünya Kupasında 715 puanla Türkiye rekorunu egale etti.

Güney Kore’nin Yecheon kentinde gerçekleştirilen organizasyonda makaralı yay kategorisinde sıralama atışları gerçekleştirildi.

Milli sporcu olan Muğla Büyükşehir Belediyesi okçularından Emircan Haney sıralama atışlarını 715 puanla 4. sırada tamamladı. Emircan Haney bu atışıyla Evren Çağıran’a ait Türkiye rekorunu egale etti. Makaralı yay kadınlar kategorisinde ise Hazal Burun 702 puan ile 13, Ayşe Bera Süzer 697 puan ile 20, Begüm Yuva da 693 puan ile 23. sırada atışları bitirdi. Makaralı Yay Erkek Takımı 2134 puanla 2, Makaralı Yay Kadın Takımı 2092 puanla 5, Makaralı Yay Karışık Takımı ise 1417 puan ile 3. sırada atışları tamamladı. Organizasyon 26 Mayıs’ta sona erecek.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’nde Görev Değişimi

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Olağan Seçimli Genel Kurulu’ nda mevcut başkan Mert Sayın görevini Gürkan Topan’a devretti

BODRUM SPOR TV – Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Olağan Seçimli Genel Kurulu 31.05.2024 tarihinde Bodrum Ticaret Odası Kongre Salonu’nda gerçekleşti.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimiz anısına yapılan bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ile genel kurul açılarak divan kurulu oluşturuldu. Genel sekreter Serkant Acar’ın dernek faaliyet raporunu sunmasının ardından kürsüye gelen dernek başkanı Mert Sayın Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’nin geldiği noktaya dikkat çeken veda konuşması ile yeni yönetime başarılar diledi. Tek adaylı seçimde Gürkan Topan ve ekibi oybirliği ile seçildi. Seçimin ardından konuşmasını gerçekleştiren yeni başkan Gürkan Topan “Mert Başkan’ a bugüne kadar verdiği emekler için teşekkür ederim. Dernek öyle bir yere geldi, çıta o kadar yükseldi ki yeni dönemde işimiz çok daha zor. Ben ve ekibim bunun bilinciyle bu sorumluluğu üstlendik.” dedi. Konuşmasının ardından Mert Sayın ve yönetimden ayrılan diğer üyelere teşekkür plaketi sundu. Toplu fotoğraf çekiminin ardından genel kurul sonlandırıldı.

Yeni yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu:

 • Gürkan Topan,
 • Ali Çalıkoğlu
 • Hasan Aldinç
 • Serkant Acar
 • Arda Gülenay
 • Aykut Olçay
 • Furkan Apak
 • Koray Erdoğan
 • Murat Kurutaş
 • Adil Çürük
 • Adem Bilgin
 • Ahmet İsmail Düşmez
 • Kamil Öztaş
 • Necati Öktem Atıcı

Okumaya devam et

Diğer

Muğla’ya Kano’dan Bir Uluslararası Başarı Daha…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Slovakya’nın Başkenti Bratislava’da düzenlenen Durgunsu Kano 37. Uluslararası Bratislava yarışlarını milli sporcularımız 3 Altın, 3 Gümüş ve 2 Bronz madalya ile tamamladılar

BODRUM SPOR TV 24-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Slovakya’nın Başkenti Bratislava’da düzenlenen Durgunsu Kano 37. Uluslararası Bratislava yarışlarında Köyceğiz Su Sporları Sporcu Eğitim Merkezi sporcusu Rahmi Kaan Karahan 2 altın 1 gümüş madalya kazandı.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Köyceğiz Su Sporları Sporcu Eğitim Merkezi sporcusu Rahmi Kaan Karahan, Yıldız Erkekler K1 1000 metre’de ve Yıldız Erkekler K1 200 metre’de altın, Genç Erkekler K2 500 metre’de ise gümüş madalyanın sahibi oldu.

Spor Kenti Muğla…

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Muğla’da su sporlarında başarılar ard arda gelmeye devam ediyor. Rafting Türkiye Şampiyonluğundan, sonra bir başarı da kano’dan Uluslararası düzeyde geldi. Spor kenti Muğla’da su sporlarında sporcularımızın başarılarının yanı sıra her geçen gün ulusal ve uluslararası organizasyonlarda yapılmaya devam ediyor. Köyceğiz Su Sporları Sporcu Eğitim Merkezinde eğitimlerini sürdüren ve Uluslararası düzeyde katıldığı yarıştan üç madalya ile dönen Rahmi Kaan Karahan’ı ve antrenörümüzü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Okumaya devam et

Diğer

SB Muğla Yurtları Türkiye Şampiyonu…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü 35. İllerarası Basketbol Türkiye Şampiyonu GSB Muğla Yurtları Oldu

BODRUM SPOR TV Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünü tarafından bu yıl “Kredi ve Yurtlar Spor Oyunları” adı altında 35. si düzenlenen Basketbol Türkiye Şampiyonasında Muğla Yurtları Erkek Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

Kredi ve Yurtlar Spor Oyunları Basketbol Türkiye Şampiyonası Kocaeli İzmit Atatürk Spor Salonunda düzenlendi. Final maçında GSB Muğla Yurtları, GSB Malatya Yurtlarını 84-54’lük skorla mağlup ederek Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyon Gençler Çiçeklerle Karşılandı

Şampiyon gençleri ve antrenör Serdar Türem’i, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Hizmet Müdürleri, Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri ve İl Müdürlüğü personelleri çiçeklerle karşılayarak bu büyük başarıdan dolayı tebrik ettiler.

Okumaya devam et

Çok Okunanlar