Bizimle iletişime geçin

Reklam & İşbirliği

Bodrum Spor TV olarak, işbirliği yapabileceğimiz markalar, ajanslar ve diğer işletmelerle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Reklam, sponsorluk ve işbirliği olanakları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın.

Reklam Olanakları..

Bodrum Spor TV, hedef kitlesine erişim sağlamak ve markaların mesajlarını yaymak için çeşitli reklam olanakları sunmaktadır. Sitenin farklı alanlarında banner reklamları, sponsorlu içerikler ve özel reklam kampanyaları gibi seçenekler mevcuttur. Reklam fiyatlandırması ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sponsorluk İmkanları..

Etkinlik sponsorluğu, içerik sponsorluğu ve diğer sponsorluk fırsatları gibi çeşitli sponsorluk imkanları sunuyoruz. Bodrum Spor TVnin etkinliklerine veya içeriklerine sponsor olmak istiyorsanız, bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşbirliği Talepleri..

Bodrumspor.tv olarak, markalarla ortak projelerde yer almak ve işbirliği yapmak konusunda açığız. Yaratıcı işbirlikleri, içerik işbirlikleri ve ortak pazarlama kampanyaları gibi çeşitli işbirliği fırsatları mevcuttur. İşbirliği tekliflerinizi veya önerilerinizi değerlendirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim:

Reklam, sponsorluk veya işbirliği olanakları hakkında daha fazla bilgi almak veya tekliflerinizi iletmek için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın:

E-posta: [bodrumsportv@gmail.com]

Telefon: [+90 (533) 627 78 48] 

Bize ulaşarak işbirliği fırsatları hakkında daha fazla bilgi alabilir veya özel bir teklif isteyebilirsiniz. Bodrum Spor TV olarak, iş ortaklarımızla karşılıklı fayda sağlayacak ve başarılı projelere imza atacak bir işbirliği kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Reklam Fiyatları..

bodrumspor.tv Aylık Banner Bedeli        : 4.000.- TL + KDV

bodrumspor.tv 2 Aylık Banner Bedeli    : 7.000.- TL + KDV 

Sportre İç Sayfa Reklam Bedeli                : 4.000.- TL + KDV

Sportre Ön Kapak İçi Reklam Bedeli      : 6.000.- TL + KDV

Sportre Arka Kapak İçi Reklam Bedeli   : 5.000.- TL + KDV

Sportre Arka Kapak Reklam Bedeli         : 7.000.- TL + KDV

Paket 1 Teklif                                            : 6.000.- TL + KDV  (Sportre İç Sayfa Reklam + 2 Aylık Banner Reklam )

Paket 2 Teklif                                           : 10.000.- TL + KDV (Sportre İç Sayfa Reklam + 2 Aylık Banner Reklam + bodrumspor.tv’de 2 Advertorial Haber)

“Fiyatlara KDV Dahil Değildir”

Bodrum Spor TV reklam alan bilgileri..

Banner ölçüleri                                            : Alan değişimli, 1200*300 (yatay) ve 300*300 (kare) piksel

“Sportre Degisi” reklam alan ve yayın periyod bilgileri..

Sayfa Ölçüsü                                                : 17*25 cm (dikey)

Yayın Periyodu                                            : 2 ayda bir yayınlanır. (Ocak-Şubat / Mart-Nisan / Mayıs-Haziran / Temmuz-Ağustos / Eylül-Ekim / Kasım-Aralık)

Son güncelleme tarihi: [01.04.2024]