Connect with us

Altyapılar

Karaovaspor U14 takımı grubunda şampiyon oldu..

Yayınlandı

Tarih

Karaovaspor U14 takımı  Dr. Alp Milasspor’u 2-0 yenerek, B grubunda son haftaya girilirken şampiyonluğa garantiledi.

BODRUM SPOR TV – Muğla’da oynanacak finallere gitmeye hak kazanan Karaovaspor, Muğla grubunu aşarak Ege Bölgesi finallerine gitmeyi hedeflediklerine dikkat çekti.

Takımının gerçekleştirdiği başarının ilk olduğuna dikkat çeken Karaovaspor Kulüp Başkanı Erol Başol, “Tüm evlatlarımızı tebrik ediyorum. Muğla’da elimizden geleni yapıp Ege Bölge finallerine gitmek istiyoruz. İmkanlarımız daha iyi olduğunda daha geniş çaplı başarılara imza atabileceğimizi gördük. Çocuklarımıza destek veren başta aileleri olmak üzere herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Karaovaspor’un teknik sorumlusu Hasan Özkan’da “3 Yıllık bir çalışma ve yapılanma sonucu dar imkanlarla önemli bir başarıya imza attık, çok mutluyuz. Sonuca oynadığımız 12 maçın 10’unu kazanarak vardık.”  Dedi.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altyapılar

Gündoğanlı Gençler Şampiyonu Oldu…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

2023 – 24 Sezonu Muğla Mahalli Ligi U11 kategorisinde B Grubunu lider tamamlamayı garantileyen Gündoğanspor, ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti

BODRUM SPOR TV – U 12 Kategorisinden sonra U 11’de de şampiyonluk yaşayan Gündoğanspor’un yöneticisi Tanju Sıray Çakıcı, “Ülke futboluna katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Bodrum FK Gençlik Gelişim Koordinatörü görevini yürütürken Gündoğanspor‘da idari işler başkanlığı görevini de yürüten Tanju Sıray Çakıcı lig tamamlanmadan gelen başarıyı şu ifadelerle değerlendirdi:

“U11 ve U12 kategorilerimizin gruplarında namağlup şampiyon olması bizi mutlu etti. Yetenekli sporcularımızı Gelişim Ligleri‘nde oynaması için Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu görevini yürüttüğüm Bodrum FK’ye kazandırıyoruz. Hem daha çok çocuğa spor yaptırıyoruz hem de yöredeki çocuklarımızın Gelişim Ligleri’nde oynamasını sağlıyoruz. Zaten Bodrum FK olarak önceliğimiz ilçemizdeki çocuklarımızı kazanmak ve Türk futboluna kazandırmak. Bodrum ve ülke futboluna katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu başarıda emeği geçen İzzet Tuzer ve Muhammet Alp Ekici hocalarımıza Gündoğanspor Kulübü’nün  değerli yöneticisi Hasan Tayyar Aydın’a teşekkür ediyoruz. Başarının gerçek mimarları olan bedenleri küçük yüreği kocaman çocuklarımızı başarılarından dolayı kutluyor, hepsini alınlarından sevgi ile öpüyoruz.”

Okumaya devam et

Altyapılar

Geleceğin Basketbolcuları Bahçeşehir Red Dragons Seçmelerinde!

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü, Bahçeşehir Spor Kulübü Red Dragons Basketbol Takımının Türkiye genelindeki seçmelerin Muğla’daki merkezi oldu

BODRUM SPOR TV – 5 Mayıs 2024 Pazar günü yapılan seçmelerde geleceğin yıldız basketbolcu adayları ter döktü.

Türkiye Basketbol Süper Liginde mücadelesine devam eden ve ligin en güçlü adaylarından olan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Basketbol Takımı, bölgelerde U15-U14-U13-U12-U11 altyapı takımlarını oluşturacak yaş grupları için oyuncu taramalarını gerçekleştirdi.

Altyapı seçmelerinin Muğla’daki tek durağı Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü’nde, “Red Dragons”un yeni ateşi olmak için gelen sporcular; bir yandan yeteneklerini ortaya koydu, diğer yandan unutamayacağı bir deneyim kazandı. Bahçeşehir Koleji Altyapı Antrenörü Anıl Kuyucu ve Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü Beden Eğitimi Bölümü’nün gerçekleştirdiği organizasyon oldukça keyifli anlara sahne oldu.

Ülke çapındaki seçmelerin tamamlanmasının ardından, sonuçlar Temmuz ayında Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü sosyal medya hesaplarından ve Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü web sitesinden duyurulacak.

Okumaya devam et

Altyapılar

Bodrum Birlikspor U-15’de Muğla Şampiyonu Oldu…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

TFF Altyapılar Ligi U-15 Kategorisi A grubunda mücadele eden Bodrum Birlikspor, Muğla şampiyonu oldu

BODRUM SPOR TV – 12 Maçta 33 gol atıp, gol yemeden şampiyon olan Bodrum Birlikspor, Muğla’yı Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.

Gruplarında ilk iki sırayı alan; Bodrum Birlikspor, Bodrum Gençspor, Saburhane Gençlikspor, Marmaris Belediyespor, Ortaca Esnafspor ve Fethiye 1923’le  Muğla’da oynanan play-off maçlarında mücadele etti.

Play-Off maçlarında ilk iki sırayı alan Bodrum Birlikspor ve Saburhane Gençlikspor  Muğla’yı Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Okumaya devam et

Çok Okunanlar