Bizimle iletişime geçin

Manşet

Bodrum’dan Altınordu’ya 3 Transfer..

Yayınlandı

on

Bodrum’da 11 ve 12 yaş gruplarından 3 futbolcu, Altınordu Futbol Akademisi’ne transfer oldu.

BODRUM SPOR TV – 2018 Yılında Sadri Ege Dipci, 2021 yılında Utku Emre Kırtay, 2022 yılında Ali Kerem Gözüm’ü Altınordu Futbol Akademisinde transfer eden Altınordu Bodrum Futbol Okulları, bu süreçte yaklaşık 17 sporcusunu diğer profesyonel kulüplere transfer etti.

Altınordu Bodrum Futbol Okulları’nda eğitimini başarıyla sürdüren ve okulun pilot takımı Ortakent-Yahşi Spor Kulübünde resmi müsabakalara çıkan sporcular, Ortakent kulübünde oynadıkları her yaş grubunda ilçe ve il şampiyonluğu yaşadı.

Altınordu Bodrum Futbol Okulları, bu sezon akademiye 3 futbolcu birden gönderiyor. 2011 doğumlu Poyraz Pançalı, 2012 doğumlu Yusuf Demir Kaya ve 2012 doğumlu Yaşar Alp Özdiker isimli gelecek vadeden 3 Bodrumlu futbolcu, kariyerlerini Altınordu Futbol Akademisi’nde sürdürecek.

Ortakent-Yahşi Spor Kulübü Başkanı ve Altınordu Futbol Okulları Sorumlusu Kanat Özsert, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“İşte bu benim en mutlu olduğum an. Türkiye’nin futbolcu fabrikası olan kulübüm Altınordu’ya sporcu kazandırmak en büyük hedefim. Bu yıl 3 oyuncumuzu birden transfer ediyoruzaltınordu bodrum . Daha önce aynı anda, aynı takımdan 3 oyuncu birden transfer edildiğini görmedim. Sanırım bizde ilk oldu. Sporcularımızın üçü de çok başarılı. Kendilerini daha da geliştirerek hayallerine giden yolda daha iyi bir şekilde ilerleyeceklerine eminim. Poyraz, Demir ve Alp’in gelişiminde ve başarılarımızda büyük emekleri olan yarışmacı gruplar teknik sorumlumuz Muharrem Dilbil hocamı, temel eğitim grubu teknik sorumlumuz Ferhat Özcan hocamı, Cumali Kurt hocamı ve Enes Burak Kılıç hocamı tebrik ediyorum.” 

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir