Connect with us

Diğer

Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi Turnuvasında Kıyasıya Mücadele..

Yayınlandı

Tarih

Dünya Masa Tenisi Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “İlçe Masa Tenisi Turnuvası” 27 Nisan 2024 Cumartesi günü gerçekleşti

BODRUM SPOR TV – Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Veteran Çiftler olmak üzere 5 farklı kategoride gerçekleşen müsabakalar aynı gün kupa ve madalya töreni ile son buldu.

Kıyasıya mücadelenin devam ettiği turnuva sonunda, 22 sporcunun katıldığı Minikler kategorisinde Tuğsan Can Güneş birincilik, Demir Tutam ikincilik, Eylül Yekrek üçüncülük ve Yağız Eren Irmak dördüncülük ödülünün sahibi oldu.  21 sporcunun katıldığı Küçükler kategorisinde Ata Uras Bahadır birincilik, Çınar Alp Mürtezaoğlu ikincilik, Efe Korkut üçüncülük ve Berat Can dördüncülük ödülünün sahibi oldu. 13 sporcunun katıldığı Yıldızlar kategorisinde Ateş Sepetçi birincilik, Efe Turan Akbulut ikincilik, Poyraz Efe Altun üçüncülük ve Sinan Bozkaya dördüncülük ödülünün sahibi oldu.

12 sporcunun katıldığı Gençler kategorisinde Osman Ada Özdeniz birincilik, Ali Arda Günal ikincilik, Can Akşahin üçüncülük ve Atlas Ulusoy dördüncülük ödülünün sahibi oldu. 22 sporcunun katıldığı Veteran Çiftler +35 Yaş kategorisinde Ezgi Uzgel-Gökmen Kasımoğlu birincilik, Murat Güvenin-Mutlu Girgin ikincilik, Nihat Ümmetoğlu-Şebnem Mercan üçüncülük ve Sinan Erkoç-Koray Baysal dördüncülük ödülünün sahibi oldu.

Turnuvaya paralel devam eden Ailemle Masa Tenisi Oynuyorum Etkinlikleri ile sporcular aile bireyleri ile takım olarak maç yapmanın keyfini çıkardılar.

Gün boyunca devam eden müsabakalar sonunda düzenlenen kupa ve madalya töreninde kazanan sporculara ödülleri Kampüs Müdürü Barış Anıl Çakır, İlkokul Müdür Yardımcısı Elif Pakkan, Beden Eğitimi Zümre Başkanı Sinem Kayar, Masa Tenisi Antrenörü Aras Akalan, Beden Eğitimi Öğretmenleri Poyraz Atarer ve Cem Turgutoğlu tarafından takdim edildi.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

19 Mayıs’ı Gençlerle Havuzda Bayrak Açarak Kutladı…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Başkan Mandalinci, yenilenen havuzda sporcu gençlerle bayrak açarak 19 Mayıs’ı kutladı

BODRUM SPOR TV – Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, yenilenen Binnaz Karakaya Kapalı Yüzme Havuzunda yüzücü gençlerle antrenman yaptı.

Yenileme çalışmalarının ardından geçtiğimiz ay hizmete giren Binnaz Karakaya Kapalı Yüzme Havuzunu ziyaret eden Başkan Tamer Mandalinci, Bodrum Yüzme İhtisas Kulübü sporcularının antrenmanına katıldı. Sporcularla birlikte havuzda Türk bayrağı açıp 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

“Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız”

Başkan Mandalinci yaptığı açıklamada, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yüzücü kardeşlerimle birlikte güzel bir havuz antrenmanı yaptık. Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Bunu, sözde değil özde yaptığımız davranışlarla gösteriyoruz. Bugün de genç kardeşlerimle birlikte çok güzel bir antrenman yaptık. Biz, burada aslında Atatürk nesilleri yetiştirmeye çalışıyoruz. Sporla, doğayla, Bodrum ile iç içe saygılı, ahlaklı, kültürlü gençlerin yetişmesine fırsat tanımaya gayret ediyoruz. Ben, genç kardeşlerime buradan verdiğim sözü tekrarlıyorum: Hangi spor branşında bizlere ihtiyaç varsa biz, o spor branşında tesisleşerek yarının sporcularını, yarının milli takım oyuncularını yaratmaya, Bodrum’dan çıkarmaya devam edeceğiz.” dedi.

Okumaya devam et

Diğer

Bodrumlu Atletler Çeşme Yarı Maratonu’nda Kürsüde Yer Buldu

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Çeşme Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Salomon Çeşme Yarı Maratonu 4 Mayıs 2024 tarihinde koşuldu

BODRUM SPOR TV – 21 Ülkeden 1745 sporcu katıldığı Salomon Çeşme Yarı Maratonu’nu kadınlarda İpek Öztosun, erkeklerde Üzeyir Söylemez kazandı.

Argeus Travel & Events tarafından düzenlenen koşulara Çeşme Belediyesi ev sahipliği yaptı. Organizasyon, 21 kilometre ve 10 kilometre olmak üzere 2 kategoride gerçekleştirildi.

21 kilometre koşusunu kadınlarda 1.29.29’luk derecesiyle İpek Öztosun ilk sırada tamamlarken, Beyza Güzel, 1.31.20’lik derecesiyel ikinci oldu. Bodrumlu atlet Fatma Taş‘da 1.33.02’lik süresiyle yarışmada üçüncü sırada yer almayı başardı.

Erkeklerde ise Üzeyir Söylemez, 1.09.33’lük zamanlamasıyla zirvenin sahibi oldu. Kamil İnak, 1.13.27’lik derecesiyle ikinci sırayı alırken, Ahmet Bayram 1.16.31 ile üçüncülüğü elde etti.

Salomon Çeşme Yarı Maratonu’na katılan diğer Bodrumlu atletlerden;

21K Erkekler yaş grubunda Metin Çakto, 3.’lük alırken, Erol Kaplan 10K erkekler yaş grubu 1.’lik, Sadık Şenol Karakaya‘da erkekler yaş grubu 3.’sü olarak kupa ve madalya almaya hak kazanıp, kürsüye çıktılar.

Okumaya devam et

Diğer

Asi Tayfa’nın Namı İngiltere’ye Kadar Uzandı…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

İngiltere’nin 129 yıllık futbol kulübü West Ham United’in tribün liderleri Bodrum’un tüm kulüplerinin destekçisi Asi Tayfa’yı ziyaret etti

BODRUM SPOR TV – Ziyaret dün akşam saat 20:00’de Asi Tayfa‘nın dernek merkezinde gerçekleşti.

Asi Tayfa’nın namının İngiltere’ye kadar geldiğini ifade eden West Ham’ın tribün liderleri, Asi Tayfa Tribün lideri Doğan Yıldırım ve Asi Tayfa  üyeleriyle fotoğraf çektirip, sohbet etti.

Gerçekleşen ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Yıldırım, “İngiltere’de tersane emekçilerin kurduğu West Ham’ın taraftar liderlerinin derneğimizi ziyareti bizi oldukça şaşırttı. Dünya’nın en eski futbol organizasyonu olan FA Cup’ı 1965, 1975 ve 1980 yıllarında 3 defa kazanmış West Ham’ın son başarısı da 2023 Konferans Kupası’nı almak oldu. Bu köklü kulübün, tribün liderinin kulağına kadar gitmesine katkı yapan tün Asi Tayfa emekçilerine teşekkür ediyorum. Birlikte Bodrum sporunun sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Okumaya devam et

Çok Okunanlar