Bizimle iletişime geçin

Diğer

Bisiklet Milli Takımının Omurgası Muğla’dan…

Yayınlandı

on

Muğla Karya SK Bisiklet Kulübü sporcularından Adem Can Ateş, İsmail Ozan Aşılıoğlu,  Nurettim Emre Oruç ve Barış Akkoyun Türkiye Bisiklet A Milli Takımına davet edildiler.

BODRUM SPOR TV – 6 Kişiden oluşan A Milli Bisiklet Takımının 4 sporcusunun Muğla’dan davet edilmesinin kendileri için büyük bir onur olduğunu söyleyen Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Geçtiğimiz ay Adem Can Ateş ve İsmail Ozan Aşılıoğlu’nu Milli Takıma göndermiştik ardından Nurettim Emre Oruç ve Barış Akkoyun isimli sporcularımızda Milli Takıma davet edildiler.

Hafta sonu önemli bir yarışta ülkemizi ve ilimizi temsil edecekler. Biliyorsunuz Bisiklet A Milli Takımı 6 sporcudan oluşuyor. 4 ünün Muğla’dan olması bizim için büyük onur, başta İl Temsilcimiz olmak üzere Antrenörlerini ailelerini ve pek tabi sporcularımızı yürekten kutluyorum. Hafta sonu inanıyorum ki Milli Formayı başarı ile terletecekler. Bizler sporcularımıza uygun ortamı sunup destekliyoruz gerisi onların azim ve disiplinine kalıyor bisiklet sporunda kısa sürede geldiğimiz nokta sporcularımızın başarıları bizler mutlu ediyor. Dedi.

Geçtiğimiz yıl Milli Takım kampına katıldığını ama yarış kadrosuna giremediğini belirten Muğla Karya SK Bisiklet Takımı sporcusu aynı zamanda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencisi olan Nurettin Emre Oruç ise; bu sene Yarış kadrosuna davet edilmek bizler için çok heyecan verici destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım güzel haberlerimizi sizlere ileteceğiz dedi.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir