Bizimle iletişime geçin

Hentbol

Yalıkavakspor’un yeni sezon hedefi: Şampiyonluk

Yayınlandı

on

Armada Praxis Yalıkavakspor kadın hentbol takımı, 2023 – 2024 sezonu için hazırlıklarını tamamladı.

BODRUM SPOR TV – Geçtğimiz sene Türkiye Kupası’nı evine getirerek Bodurm’a büyük bir sevinç yaşatan ve yola çıktıkları ilk günden bu yana AVRUPA KUPASI HAYALİMİZ DEĞİL, HEDEFİMİZ.” Diyerek Avrupa yolunda önemli başarılar elde eden Denizin Kızları, bu sezon kurduğu takım ile öncelikli hedefini lig şampiyonluğu olarak belirledi.

Kendi Altyapısından oyuncular ile de yoluna devam eden Armada Praxis Yalıkavak Spor, geçtiğimiz sezondan 4 oyuncu ile yeni sezona girerken, takımdaköklü bir değişime giderek, ligin yıldız oyuncuları ile 2023-2024 sezonu için dinamik ve güçlü bir takım olşturdu. Yeni sezon için takım ve hedeflerini açıklayan AArmada Praxis Yalıkavak Spor Antrenörü Kıvanç Özcan, bu sezon bambaşka bir takım ile hentbol sahalarında fırtınalar estireceklerini belirtti.

Kıvanç Özcan açıklamasında şunları söyledi;

“Armada Praxis Yalıkavakspor olarak 2023-2024 sezonu hazırlıklarımızı tamamladık. Hedeflerimiz doğrultusunda çok iyi ve güçlü bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Toplamda 14 yeni sporcu transfer ettik. Bu transferler bir takım için oldukça zor olmasına rağmen, her türlü şartı zorlayarak bu transferleri gerçekleştiren yönetimimize öncelikle teşekkür ediyorum.

Hedefimiz bu sene şampiyonluk. Bu bir projeydi. Biz hedeflerimize yavaş ve emin adımlarla ilerlemek istiyorduk. Bu sene benim burada 5. Senem oldu. Artık 2023-2024 sezonunda şampiyonluk kupasını da Bodrum’a kazandırmak istiyoruz. Bunun için de tüm gücümüzü ortaya koyacağız.”

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir