Bizimle iletişime geçin

Diğer

Tekerlekli sandalye 100.Yıl tenis turnuvası sona erdi

Yayınlandı

on

Bodrum’da bu yıl beşincisi düzenlenen Tekerlekli Sandalye 100. Yıl Tenis Turnuvası ödül töreni ile son buldu 

BODRUM SPOR TV – Bodrum Belediyesi ve Türkiye Tenis Federasyonu iş birliğinde Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen Tekerlekli Sandalye 100. Yıl Tenis Turnuvası’nın ödül töreni Bitez tenis kortlarında düzenlendi.

Törene Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çelikkan, Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Oktay Dumruk, Milli Sporcu Barış Telli, sporcular ve çok sayıda izleyici katıldı.

Beş gün süren organizasyonda 29 sporcu mücadele ettiği turnuva töreninde, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından sporculara ve organizasyonda emeği geçenlere plaketlerini takdim etti.

Ödül töreni sonrası Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, tüm katılımcılara, turnuvayı organize eden Türkiye Tenis Federasyonu’na ve belediye personeline teşekkür ederek 100. yıla özel yapılan bu turnuvanın gelecek yıl çok daha geniş kapsamlı olacağını söyledi.

Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit ise Cumhuriyet’in 100. yılına yakışır bir etkinlik olduğunu ifade ederken turnuvanın gerçekleşmesinde katkıları olan herkese teşekkür etti.

Kendi kategorilerinde kazanan sporcular ise şu şekilde:

Çift kadınlarda Ebru Sulak ve Nurşen Şen,

Çift erkeklerde Hüseyin Erkan Çelik ve Emirhan Toper,

Junior kategoride Zeliha Aksak,

Quad kategoride Fatih Karataş,

Tek kadınlarda Zeliha Aksak,

Tek Erkeklerde Emirhan Toper

Ayrıntılı sonuçlar, Türkiye Tenis Federasyonu WEB sitesi üzerinden açıklanacak.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir