Bizimle iletişime geçin

Futbol

Namağlup şampiyon oldular..

Yayınlandı

on

Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü, U12 yaş grubu maçlarını namağlup ilçe ve il şampiyonu olarak tamamladı.

BODRUM SPOR TV – U12 Yaş grubunda Bodrum ve Muğla şampiyonu olan Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü, aynı başarıyı U11 liginde de gerçekleştirdi.

Bodrum ekibi, ilçe şampiyonlarının katıldığı U11 ligi il finallerinde çeyrek finalde Muğlaspor, yarı finalde Yatağan Sportif, finalde Fethiye temsilcisini eleyerek kupanın sahibi oldu.
Kulüp Başkanı Kanat Özsert, yaptığı açıklamada “Son yıllarda ki başarılarımız bu yılda kaldığı yerden devam ettiği için çok mutluyum. İlçe ve İl şampiyonluklarını her sene namağlup olarak kazanmayı alışkanlık haline getirdik. Bunun yanında her yıl profesyonel kulüplere oyuncu transfer ediyoruz. İlçe şampiyonluğunun ardından çoğu zaman il finallerinde mücadele eden tek mahalle takımı biz oluyoruz. Altınordu Bodrum Futbol Okullarımızda temel futbol eğitimi ile başlayarak, yarışmacı takımımız Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü ile nice başarılar ve ülke futbolumuza Bodrum’dan yeni yıldızlar kazandırmayı hedefliyoruz. Başarılarımızda, sporcularımızın eğitiminde ve gelişiminde çok emeği olan değerli antrenörlerimiz Muharrem Dilbil, Ferhat Özcan, Cumali Kurt ve Enes Burak Kılıç’a çok teşekkür ederim.” dedi.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir