Bizimle iletişime geçin

Diğer

Milli okçumuz Hazal Burun, Muğla’ya Türkiye şampiyonluğu getirdi

Yayınlandı

on

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen 2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonasında Hazal Burun  Türkiye şampiyonu oldu.

BODRUM SPOR TV – U21 Makaralı yay kadınlar dalında Hazal Burun ile Türkiye birincisi çıkaran Muğla Büyükşehir okçuluk kadın takımı, aynı zamanda takım halinde de şampiyon oldu.

Bu kapsamda Antalya’da düzenlenen 2023 salon Türkiye Okçuluk Şampiyonasına 125 kulüp ve 601 sporcunun katılırken şampiyonaya Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcuları damgasını vurdu.

Turnuvada Büyükşehir okçularından Hazal Burun U21 Makaralı Yay Kadınlar dalında birinci olarak altın madalya kazanırken aynı dalda Emircan Haney makaralı yay erkeklerde üçüncü oldu bronz madalya kazandı.

Ayrıca şampiyonada Songül Lök, Gülçin Balık ve Meltem Kaya’dan oluşan Muğla Büyükşehir Belediyesi kadınlar takımı makaralı yayda birinci olarak altın madalya kazandı. Bunun yanı sıra U21 Makaralı Yay Kadınlar dalında Hazal Burun, Ceyda Kömer ve Ecesu Demircan’dan oluşan Büyükşehir takımı üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir