Bizimle iletişime geçin

Basketbol

Çağdaş Bodrum, Beşiktaş’a kaybetti..

Yayınlandı

on

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Çağdaş Bodrum Spor, ligin yedinci haftasında Beşiktaş Emlakjet ile karşılaştı.

BODRUN SPOR TV – Muğla Menteşe Spor Salonu’nda Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşu ile başladı. Çağdaş Bodrum, gerçekleşen mücadeleye Dominic Jordan Artis, Christopher Trrell Warren, Amar Alibegovic, Benjamin Alexander Moore, Jaron Tremel Johnson ilk beşi ile başladı. İlk periyodu 18-34 skorla sona eren mücadelenin ilk yarısı 38-53 Skorla tamamlandı.

Baştan sona, salonu dolduran taraftarların heyecanla izlediği mücadelenin 3. Periyodunda seyircisinin desteğini de arkasına alan Çağdaş Bodrum Spor 58-71 skorla son periyoda girerken, taraftar desteği ve büyük bir mücadele ile maçı 82-90 skorla tamamladı.

Çağdaş Bodrum Spor ‘da 22’şer sayı ile Ahmet Düveloğlu ve Dominik Artis en yüksek sayıyı atan oyuncular olurken, 10’ar sayıyla Christopher Trrell Warren, Amar Alibegovic ve Jaron Jhonson da 10’ar sayıyla maçın skorer oyuncuları oldular.

Çağdaş Bodrum Spor 8. Hafta mücadelesini 20 Kasım Pazartesi günü tarihinde saat 19:00’da Pınar Karşıyaka ile Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonunda gerçekleştirecek. Karşılaşma beİNSports kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Maç Kadrosu:

Erkan Veyseloğlu (Kaptan)

Dominic Jordan Artis

Can Uğur Öğüt

Christopher Trrell Warren

Amar Alibegovic

Ahmet Fatih Cantitiz

Hakan Yapar

Berkay Genç

Benjamin Alexander Moore

Cavit Ege Havsa

Jaron Tremel Johnson

Ahmet Düveroğlu

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir