Connect with us

Diğer

Bodrumspor’da Hadi Türk dönemi başladı..

Yayınlandı

Tarih

Bodrumspor dün akşam Ambrosia Hotel’de ‘Bodrumspor Dostluk ve Dayanışma Gecesi’ düzenledi.

BODRUM SPOR TV – Yerel seçimlerde AK Parti’nin Bodrum belediye meclis üyesi adayı olan Rıza Karakaya, Bodrumspor başkanlığını ‘Bodrumspor Dostluk ve Dayanışma Gecesinde’ Hadi Türk’e devretti.

Geceye; Bodrumspor Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra iş, sanat, siyaset ve spor camiasından birçok isim katıldı. Geçtiğimiz haftalarda siyasete girdiği gerekçesiyle Bodrumspor başkanlığına veda eden efsane isim Rıza Karakaya görevi Hadi Türk’e devretti.

Bayrak değişiminin yaşandığı gecede, Bodrumspor Yönetim Kurulu üyeleri ile yeni başkan Hadi Türk ve Rıza Karakaya sahnede hem duygusal hem de renkli görüntülere sahne olan dakikalar yaşadı. Bodrumspor’un yeni başkanı Hadi Türk, görevi devraldığı Rıza Karakaya’ya plaket takdim etti.

Merinos Voleybol’u 3-0 mağlup ederek adını Play-Off finaline yazdıran Bodrumspor Kadın Voleybol takımı geceye katılarak, coşkulu dakikalar yaşattı. Sahnede besteler ve marşlar söylenirken, Başkan Hadi Türk, geceye katılan sporseverlere tezahürat yaptırdı.

BODRUMSPOR’UN HEM NEFERİ HEM ASKEREYİM

Görevi Hadi Türk’e devreden Bodrumspor’un bir önceki dönem başkanı Rıza Karakaya, “Kendimle ilgili bir karar aldım, yeni bir yola girdim. Hep demiştim sizlere, Bodrumspor’u kızım Derin ile beraber büyüttüm diye, bu yüzden benim çocuğum gibi Bodrumspor’un başkanı bana göre hiçbir siyasi partide aktif görev alamaz. Çünkü bizim taraftarlarımız içerisinde her partiden, her görüşten taraftarlarımız var. Bu haksızlığı taraftarlarımıza yapamam. 13 yıldır başkanlık yapıyordum hep tek aday oldum, yönetim kurulundaki arkadaşlarımın yüzde 80’i aynı ve hepsi aslanlar gibi arkamda durdular. Bir gün içimizden çatırtı, kavga, dövüş içimizden bir aday çıkmadı. Bende siyasete girerken başkanlığı bırakma kararı aldım ve içinizden birini başkan seçin dedim. Çünkü ben birini işaret edemem çünkü hepsini ayrı ayrı çok seviyorum.  Bodrumspor’u tarafsız bir şekilde herkese eşit mesafede yönetebilecek arkadaşımı seçtiler ve bana da tebliğ ettiler. Bodrumspor’umuzun benden sonraki bayrağı alan kardeşim Hadi Türk kardeşimdir. Bende bundan sonra Hadi Türk başkanın ve Bodrumspor’un hem neferiyim hem de askeriyim, inananlar asla kaybetmez, her zaman her yerde en büyük Bodrumspor. Bodrum’umuza hayırlı olsun, Bodrumspor’a ben dahil kimse siyaset sokamaz” dedi.

BAYRAĞI DAHA YUKARI TAŞIMAK İSTİYORUM

Devraldığı bayrağı daha da yukarı taşımak istediğini belirten Bodrumspor’un yeni dönem başkanı Hadi Türk, “Kadınlar voleybol takımımızda büyük bir galibiyet aldık. Bu galibiyet bize müthiş bir coşku yarattı. Rıza başkanımla 13 senedir beraberiz, kendi ailesinden, işinden ve mesaisinden verdi ve kulübü buralara kadar getirdi. 9 branşımız, 777 sporcumuz var. Devraldığım bayrağı daha yukarılara taşımak istiyorum. Rıza başkan Türkiye’yi 5 defa dolaştı bende 1 turunda bulundum. Çok güzel anılarımız oldu, bize heyecan veriyor inşallah aynı heyecanı bende yaşatmak istiyorum. Rıza başkanım hep birleştirici ve çok değerli insanları bir araya getirdi. Geçmiş dönem başkanlarımız, yöneticilerimiz ve belediye başkanlarımızın başarıyı yakalamamızda vesile oldular. İnşallah daha yukarılara çıkaracağız, inananlar asla kaybetmez” diye konuştu.

Bodrumspor Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Adnan Kıstak ise, “Buraya kadar gelmemiz bir hayaldi ve bu yıl hayal olmaktan çıktı. Çok mutluyum, çok kereler bu işi yaptım ama burada bunu yapmak çok önemli bu işi yaparken yönetimin çok büyük katkısı oldu. Kızlarımla beraber başardık bunu onlara çok teşekkür ediyorum”

Gecede çeşitli hediyelerin dağıtıldığı çekiliş yapılırken, o anlar renkli görüntülere sahne oldu. Öte yandan, sporseverler gece boyunca unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadı.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Muğla’dan 3 Sporcu Paris 2024 Olimpiyatlarında…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

26 Temmuz – 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında Fransa Paris’te düzenlenecek olan Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Ülkemizi 18 branşta, 54’ü kadın, 48’i erkek olmak üzere toplam 102 sporcumuz temsil edecek

BODRUM SPOR TV – Bodrum Turgutreis Yelken Kulübünde yetişen Ecem Güzel ve Yiğit Yalçın Çıtak Yelken ILCA 6 ve ILCA 7 kategorisinde, Atletizm sporcumuz Ayşe Tekdal ise Maraton Yürüyüş Karma Bayrak Takımında Muğla’mızı ve Ülkemizi Paris 2024 Olimpiyatlarında temsil edecekler.

Muğla’dan 3 Sporcu Türkiye’yi temsil edecek…

YELKEN
Ecem Güzel – ILCA 6
Yiğit Yalçın Çıtak – ILCA 7

ATLETİZM
Ayşe Tekdal – Maraton Yürüyüş Karma Bayrak Takımı

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunlarına kota alarak gitmeye hak kazanan Muğla’mızın gururu sporcularımız başta olmak üzere tüm sporcularımıza ve teknik ekibimize başarılar diliyoruz. Sporcularımızın Olimpiyatlarda Şanlı Türk Bayrağımızı göklerde dalgalandıracaklarına yürekten inanıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Okumaya devam et

Diğer

Büyükşehir Okçuları Avrupa Okçuluk Şampiyonası’na Damga Vurdu

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Romanya’da düzenlenen Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda Türkiye, büyük bir başarıya imza attı

BODRUM SPOR TV – Büyükşehir Belediyesi sporcularının da yer aldığı U21 ve U18 takımları Avrupa Şampiyonluğuna ulaşırken, Hazal Burun bireyselde de aynı başarıyı yakalayarak Avrupa Şampiyonu oldu.

Romanya’nın Ploiesti şehrinde düzenlenen Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda Türkiye, büyük bir başarıya imza attı. Büyükşehir Belediyesi sporcusu Eflal Duru Kaya’nın yer aldığı U18 Makaralı Yay Milli Takım şampiyonada Avrupa Şampiyonu oldu. Aynı turnuvada, Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcusu Hazal Burun’un da yer aldığı U21 Makaralı Yay Milli Takımı da Avrupa Şampiyonluğu’nu kazandı.

Hazal Burun Avrupa Şampiyonu…

Şampiyonada Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcularından Hazal Burun 21 yaş altı gençler Avrupa Şampiyonu oldu. Hazal Burun Şampiyonada farklı ülkelerden 30 sporcu ile yarıştığı şampiyonada önemli bir başarıya imza attı.

Konu hakkında açıklama yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras “Okçularımız her geçen gün başarılarına yenilerini ekliyor. Romanya’da hem takım olarak hem de bireyselde şampiyon olan sporcularımızı kutluyorum. Büyükşehir bünyesindeki sporcularımız özveriyle çalışmalarını yapıyor. İnanıyorum ki bir çok branşta da önemli başarılara ulaşacağız. Spora ve sporcuya yapılan desteğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Bu anlayışla Türk sporunun geleceği, gençlerimizin de sporla buluşmaları için desteklerimizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Okumaya devam et

Diğer

Bodrum Fenerbahçeliler Başkan Aras’ı Ziyaret Etti…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğla Büyükşehir Başkanlığına seçilen Ahmet Aras’ı makamında ziyaret etti

BODRUM SPOR TV – 31 Mayıs 2024’de yapılan olağan genel kurulu sonucunda göreve gelen dernek yönetiminin Başkan Aras’a yaptığı ziyaret çok samimi ve keyifli bir ortamda geçti.

Sohbet sonrasında Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Gürkan Topan, Ahmet Aras’a Fenerbahçe forması ile dernek rozeti takdim etti.

Kendisini artık Bodrum’da geleneksel hale gelen 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamalarına davet etti. Dernek Başkanı Gürkan Topan yaptığı açıklamada; “Bodrum Belediye Başkanlığı döneminde de yakın ilişkilerimizin olduğu Sn. Aras’a Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde başarılar dilerim. Kendisini 19.07 günü Bodrum’ da organize edeceğimiz kutlamalarımıza davet ettik. Fenerbahçe kimliğini her zaman gururla taşıyan Başkan Aras’a  bizi ağırladığı için teşekkür ederiz” dedi .

Ziyaret karşılıklı fikir alışverisi, fotoğraf çekimleri ve temennilerin ardından son buldu.

Okumaya devam et

Çok Okunanlar