Bizimle iletişime geçin

Diğer

Bodrumspor’da Hadi Türk dönemi başladı..

Yayınlandı

on

Bodrumspor dün akşam Ambrosia Hotel’de ‘Bodrumspor Dostluk ve Dayanışma Gecesi’ düzenledi.

BODRUM SPOR TV – Yerel seçimlerde AK Parti’nin Bodrum belediye meclis üyesi adayı olan Rıza Karakaya, Bodrumspor başkanlığını ‘Bodrumspor Dostluk ve Dayanışma Gecesinde’ Hadi Türk’e devretti.

Geceye; Bodrumspor Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra iş, sanat, siyaset ve spor camiasından birçok isim katıldı. Geçtiğimiz haftalarda siyasete girdiği gerekçesiyle Bodrumspor başkanlığına veda eden efsane isim Rıza Karakaya görevi Hadi Türk’e devretti.

Bayrak değişiminin yaşandığı gecede, Bodrumspor Yönetim Kurulu üyeleri ile yeni başkan Hadi Türk ve Rıza Karakaya sahnede hem duygusal hem de renkli görüntülere sahne olan dakikalar yaşadı. Bodrumspor’un yeni başkanı Hadi Türk, görevi devraldığı Rıza Karakaya’ya plaket takdim etti.

Merinos Voleybol’u 3-0 mağlup ederek adını Play-Off finaline yazdıran Bodrumspor Kadın Voleybol takımı geceye katılarak, coşkulu dakikalar yaşattı. Sahnede besteler ve marşlar söylenirken, Başkan Hadi Türk, geceye katılan sporseverlere tezahürat yaptırdı.

BODRUMSPOR’UN HEM NEFERİ HEM ASKEREYİM

Görevi Hadi Türk’e devreden Bodrumspor’un bir önceki dönem başkanı Rıza Karakaya, “Kendimle ilgili bir karar aldım, yeni bir yola girdim. Hep demiştim sizlere, Bodrumspor’u kızım Derin ile beraber büyüttüm diye, bu yüzden benim çocuğum gibi Bodrumspor’un başkanı bana göre hiçbir siyasi partide aktif görev alamaz. Çünkü bizim taraftarlarımız içerisinde her partiden, her görüşten taraftarlarımız var. Bu haksızlığı taraftarlarımıza yapamam. 13 yıldır başkanlık yapıyordum hep tek aday oldum, yönetim kurulundaki arkadaşlarımın yüzde 80’i aynı ve hepsi aslanlar gibi arkamda durdular. Bir gün içimizden çatırtı, kavga, dövüş içimizden bir aday çıkmadı. Bende siyasete girerken başkanlığı bırakma kararı aldım ve içinizden birini başkan seçin dedim. Çünkü ben birini işaret edemem çünkü hepsini ayrı ayrı çok seviyorum.  Bodrumspor’u tarafsız bir şekilde herkese eşit mesafede yönetebilecek arkadaşımı seçtiler ve bana da tebliğ ettiler. Bodrumspor’umuzun benden sonraki bayrağı alan kardeşim Hadi Türk kardeşimdir. Bende bundan sonra Hadi Türk başkanın ve Bodrumspor’un hem neferiyim hem de askeriyim, inananlar asla kaybetmez, her zaman her yerde en büyük Bodrumspor. Bodrum’umuza hayırlı olsun, Bodrumspor’a ben dahil kimse siyaset sokamaz” dedi.

BAYRAĞI DAHA YUKARI TAŞIMAK İSTİYORUM

Devraldığı bayrağı daha da yukarı taşımak istediğini belirten Bodrumspor’un yeni dönem başkanı Hadi Türk, “Kadınlar voleybol takımımızda büyük bir galibiyet aldık. Bu galibiyet bize müthiş bir coşku yarattı. Rıza başkanımla 13 senedir beraberiz, kendi ailesinden, işinden ve mesaisinden verdi ve kulübü buralara kadar getirdi. 9 branşımız, 777 sporcumuz var. Devraldığım bayrağı daha yukarılara taşımak istiyorum. Rıza başkan Türkiye’yi 5 defa dolaştı bende 1 turunda bulundum. Çok güzel anılarımız oldu, bize heyecan veriyor inşallah aynı heyecanı bende yaşatmak istiyorum. Rıza başkanım hep birleştirici ve çok değerli insanları bir araya getirdi. Geçmiş dönem başkanlarımız, yöneticilerimiz ve belediye başkanlarımızın başarıyı yakalamamızda vesile oldular. İnşallah daha yukarılara çıkaracağız, inananlar asla kaybetmez” diye konuştu.

Bodrumspor Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Adnan Kıstak ise, “Buraya kadar gelmemiz bir hayaldi ve bu yıl hayal olmaktan çıktı. Çok mutluyum, çok kereler bu işi yaptım ama burada bunu yapmak çok önemli bu işi yaparken yönetimin çok büyük katkısı oldu. Kızlarımla beraber başardık bunu onlara çok teşekkür ediyorum”

Gecede çeşitli hediyelerin dağıtıldığı çekiliş yapılırken, o anlar renkli görüntülere sahne oldu. Öte yandan, sporseverler gece boyunca unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadı.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir