Connect with us

Diğer

Bahçeşehir Koleji Okul Sporlarında Dönemi Başarılarla Kapadı…

Yayınlandı

Tarih

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü öğrencileri 2023-2024 Eğitim Öğretim yılını büyük başarılara imza atarak tamamladı

BODRUM SPOR TV – Bahçeşehir Bodrum Koleji öğrencileri  katıldıkları 7 spor dalı, 19 kategoride toplam 19 kupa ve 160 madalyanın sahibi oldu.

Basketbol Okul Takımı Antrenörü Ali Kayar liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Genç B Erkek, Küçük Erkek, Minik Erkek Takımları Muğla 1.si olmuştur.

Küçük Erkek Takımı Muğla 1.si olarak Denizli’de yapılan Bölge Elemeleri Müsabakalarında Muğla bölgesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Basketbol 3×3 Genç Erkek takımı Muğla 1.si, Basketbol 3×3 Yıldız Erkek Takımı Muğla 2.si olarak Burdur’da yapılan bölge elemeleri müsabakalarında gruptan çıkarak Mardin’de yapılan Türkiye Şampiyonasında Muğla Bölgesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Basketbol Okul Takımı Antrenörü Sinem Kayar liderliğinde Yıldız Kız ve Küçük Kız takımları Muğla 2.si olmuştur.

Basketbol 3×3 Yıldız Kız Takımı Muğla 1.si olarak Burdur’da yapılan Bölge Müsabakalarında Muğla bölgesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Masa Tenisi Okul Takımı Antrenörü Aras Akalan liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Yıldız ve Minik Takım Muğla 1.si, Genç Takımı Muğla 1.si, Küçük Erkek Takımı Muğla 4.sü olmuştur.

Yıldız Takımı Muğla 1.si olarak Afyon’da yapılan Bölge Müsabakalarında Muğla bölgesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Futbol Okul Takımı Antrenörü Tuncay Kılıç liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Genç B takımı Muğla 1.si olmuştur.

Voleybol Okul Takımı Antrenörü Poyraz Atarer liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Küçük Kız Takımı Muğla 3.sü olmuştur.

Tenis Okul Takımı Antrenörü Neslihan Bayar liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Minik A Takımı Muğla 2.si, Genç Erkek Takımı Muğla 3.sü olmuştur.

Artistik Cimnastik Okul Takımı Antrenörü H.Cem Turgutoğlu liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Minik B Erkek Takımı Muğla 3.sü olmuştur.

Satranç Okul Takımı Antrenörü Barış Mıhladız liderliğinde okullar arası müsabakalara katılan Genç ve Yıldız Takımları Muğla 1.si olarak Uşak’ta yapılan Bölge Elemeleri Müsabakalarında Muğla bölgesini en iyi şekilde temsil etmiştir.

Eğitim öğretim yılını 19 kupa ve 160 madalya ile tamamlamanın coşkusunu yaşayan Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü takım antrenörleri yaz tatilinin ardından Eylül ayında başlayacak takım antrenmanlarına hız kesmeden devam edeceklerini belirttiler.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Muğla’dan 3 Sporcu Paris 2024 Olimpiyatlarında…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

26 Temmuz – 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında Fransa Paris’te düzenlenecek olan Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Ülkemizi 18 branşta, 54’ü kadın, 48’i erkek olmak üzere toplam 102 sporcumuz temsil edecek

BODRUM SPOR TV – Bodrum Turgutreis Yelken Kulübünde yetişen Ecem Güzel ve Yiğit Yalçın Çıtak Yelken ILCA 6 ve ILCA 7 kategorisinde, Atletizm sporcumuz Ayşe Tekdal ise Maraton Yürüyüş Karma Bayrak Takımında Muğla’mızı ve Ülkemizi Paris 2024 Olimpiyatlarında temsil edecekler.

Muğla’dan 3 Sporcu Türkiye’yi temsil edecek…

YELKEN
Ecem Güzel – ILCA 6
Yiğit Yalçın Çıtak – ILCA 7

ATLETİZM
Ayşe Tekdal – Maraton Yürüyüş Karma Bayrak Takımı

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunlarına kota alarak gitmeye hak kazanan Muğla’mızın gururu sporcularımız başta olmak üzere tüm sporcularımıza ve teknik ekibimize başarılar diliyoruz. Sporcularımızın Olimpiyatlarda Şanlı Türk Bayrağımızı göklerde dalgalandıracaklarına yürekten inanıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Okumaya devam et

Diğer

Büyükşehir Okçuları Avrupa Okçuluk Şampiyonası’na Damga Vurdu

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Romanya’da düzenlenen Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda Türkiye, büyük bir başarıya imza attı

BODRUM SPOR TV – Büyükşehir Belediyesi sporcularının da yer aldığı U21 ve U18 takımları Avrupa Şampiyonluğuna ulaşırken, Hazal Burun bireyselde de aynı başarıyı yakalayarak Avrupa Şampiyonu oldu.

Romanya’nın Ploiesti şehrinde düzenlenen Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda Türkiye, büyük bir başarıya imza attı. Büyükşehir Belediyesi sporcusu Eflal Duru Kaya’nın yer aldığı U18 Makaralı Yay Milli Takım şampiyonada Avrupa Şampiyonu oldu. Aynı turnuvada, Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcusu Hazal Burun’un da yer aldığı U21 Makaralı Yay Milli Takımı da Avrupa Şampiyonluğu’nu kazandı.

Hazal Burun Avrupa Şampiyonu…

Şampiyonada Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcularından Hazal Burun 21 yaş altı gençler Avrupa Şampiyonu oldu. Hazal Burun Şampiyonada farklı ülkelerden 30 sporcu ile yarıştığı şampiyonada önemli bir başarıya imza attı.

Konu hakkında açıklama yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras “Okçularımız her geçen gün başarılarına yenilerini ekliyor. Romanya’da hem takım olarak hem de bireyselde şampiyon olan sporcularımızı kutluyorum. Büyükşehir bünyesindeki sporcularımız özveriyle çalışmalarını yapıyor. İnanıyorum ki bir çok branşta da önemli başarılara ulaşacağız. Spora ve sporcuya yapılan desteğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Bu anlayışla Türk sporunun geleceği, gençlerimizin de sporla buluşmaları için desteklerimizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Okumaya devam et

Diğer

Bodrum Fenerbahçeliler Başkan Aras’ı Ziyaret Etti…

Yayınlandı

Tarih

Yayınlayan

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğla Büyükşehir Başkanlığına seçilen Ahmet Aras’ı makamında ziyaret etti

BODRUM SPOR TV – 31 Mayıs 2024’de yapılan olağan genel kurulu sonucunda göreve gelen dernek yönetiminin Başkan Aras’a yaptığı ziyaret çok samimi ve keyifli bir ortamda geçti.

Sohbet sonrasında Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Gürkan Topan, Ahmet Aras’a Fenerbahçe forması ile dernek rozeti takdim etti.

Kendisini artık Bodrum’da geleneksel hale gelen 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamalarına davet etti. Dernek Başkanı Gürkan Topan yaptığı açıklamada; “Bodrum Belediye Başkanlığı döneminde de yakın ilişkilerimizin olduğu Sn. Aras’a Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde başarılar dilerim. Kendisini 19.07 günü Bodrum’ da organize edeceğimiz kutlamalarımıza davet ettik. Fenerbahçe kimliğini her zaman gururla taşıyan Başkan Aras’a  bizi ağırladığı için teşekkür ederiz” dedi .

Ziyaret karşılıklı fikir alışverisi, fotoğraf çekimleri ve temennilerin ardından son buldu.

Okumaya devam et

Çok Okunanlar